Web E-shop
   > GLASS
 
     
 

DROP Citrus/Gotic

 
 

Interiérová svítidla řady GLASS s keramikou ve tvaru CITRUS "S" (či GOTIC) a skleněné kapky. Toto svítidlo se hodí zejména pro víceramenné lustry či pro závěsy crane, jednotlivě i pro osvětlení menších prostor.  
Barvu glazury, skla (optimální je zde mat) i kabelu si můžete vybrat, stejně jako délku, počet a uspořádání jednotlivých ramen lustru (viz list víceramenné lustry).
S návrhem i parametry svítidla Vám rádi poradíme, případně i vytvoříme vizualizaci.

Originální ruční práce. Navrženo a vyrobeno v MojeLampa.

 • CENA  lamp DROP CITRUS / GOTIC:
  tvar CITRUS vč. skla od 4.300 Kč / 1 závěs
  tvar GOTIC vč. skla od 4.300  / 1 závěs 
 • Materiál: kamenina, mosaz, textilní kabel, foukané sklo
 • Barva glazury a kabelu / typ žárovky: volitelně dle vzorníku
 • Volitelná skla: čirá, kouř a mat ve tvaru DROP
 • Objímka: E27, max. příkon 40W / 1 závěs
 • Certifikát: EZU pro ČR i EU / ochrana IP 30
 • Dodací lhůta: 6 až 8 týdnů

Všechny používané žárovky, jsou vyměnitelné a běžně dostupné v elektro prodejnách i na internetu.

Originální ruční výroba. Navrženo a vyrobeno v MojeLampa.

* Uvedená maloobchodní cena platí pro jednozávěsové svítidlo typ CENTRAL 1 (se sklem, bez žárovky).
Orientační ceny dalších variant lustrů jsou uvedeny zde - CENÍK DROP    zde - CENÍK ŽÁROVEK

od 4 300 Kč*
Finální objednávku a přesnou cenovou nabídku pro Vámi vybrané svítidlo Vám zašleme obratem e-mailem po obdržení Vašeho POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE. Toto upřesnění je nutné, protože i lampy stejného modelu se mohou vzájemně lišit barvou, doplňky, délkou atd.
Závaznou se pro obě strany objednávka stává poté, co ji zpětně odsouhlasíte mailem a uhradíte zálohu ve výši 50 %.

Před výběrem svítidla je dobré si přečíst informace o správné volbě typu osvětlení zde - JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT SVÍTIDLO

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ:

(jak vyplnit správně poptávkový formulář zde)
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
DORUČOVACÍ ADRESA
FIREMNÍ ÚDAJE
 
 
 1. Název poptávaného svítidla
 2. Vybraný typ svítidla - vzorník VARIANTY
  Uveďte vybranou barvu. Pokud chcete jednotlivé závěsy v různé barvě (přirážka k ceně +10 %), popište každý závěs zvlášť (např. závěs a = red; závěs b = blue atd.)
 3. Zvolená barva svítidla (tj. barva keramických roset a širmů) - vzorník VARIANTY
  Uveďte vybranou barvu. Pokud chcete jednotlivé závěsy v různé barvě (přirážka k ceně +10 %), popište každý závěs zvlášť (např. závěs a = red; závěs b = blue atd.)
 4. Požadovaná délka svítidla
  Uveďte zaokrouhleně po 10 cm (počítáno od stropu po nejspodnější část, tj. vč. žárovky či skla). Pokud chcete jednotlivé závěsy o různé délce (přirážka k ceně +5 %), popište každý závěs zvlášť (např. závěs a = 60 cm; závěs b = 90 cm; závěs c = 60 cm).
 5. Zvolená barva kabelu závěsu - vzorník KABELY
  Uveďte vybranou barvu. Chcete-li jednotlivé kabely různé barvy (přirážka k ceně + 5 %), popište každý závěs zvlášť (např. a = indian summer; b = jute, atd.).
 6. Přídavný zkracovací clips kabelu - vzorník KABELY
  Slouží ke zkrácení či prodloužení svítidla. Cena + 150 Kč /kus.
 7. Barva pohledových kovových součástek svítidla
  Uveďte bud mosaz (zlatá) nebo nikl (stříbrná).
 8. Zvolený typ žárovky (např. E27, GLOBE, 10W, mat) - vzorník ŽÁROVKY
  Žárovky si můžete i objednat bez naší obchodní přirážky sami (např. na www.kupzarovky.cz či www.sterix.cz)
 9. Počet kusů Vámi výše specifikovaného svítidla.
 10. Další informace a požadavky.
  Zde uveďte ostatní individuální požadavky či dotazy ke svítidlu a také stručné údaje o tom, k jakému účelu jej budete používat (např. hlavní světlo, světlo nad stůl, dekorační, odpočinek, pracovní, ke čtení apod.) a místo jeho umístění (např. obývák 5x4 m / výška 2,8 m). Tyto údaje nám společně pomohou určit jaké světlo a jak silné pro daný prostor potřebujete, a zda Vámi vybrané svítidlo je pro požadovaný účel odpovídající.
 

INFORMACE O OBJEDNÁVCE

 

Tento elektronický POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ slouží jako podklad pro individuální výrobu zboží přímo pro Vás. Vzhledem k individuálnímu typu výrobku a možným potřebným upřesněním, Vám zašleme zpět na jeho základě FINÁLNÍ OBJEDNÁVKU s technickými a časovými upřesněními a konečnou kalkulací.

Objednávka je platná a závazná teprve po Vašem odsouhlasení FINÁLNÍ OBJEDNÁVKY a souběžném UHRAZENÍ ZÁLOHY ve výši 50 % z ceny zakázky. Zálohu lze uhradit v naší prodejně hotově i kartou či převodem na náš účet. Doplatek se pak hradí proti převzatému zboží hotově, kartou, převodem na účet nebo dobírkou.

Objednávky do ciziny jsou standardně možné v rámci EU. Mimo země EU zasíláme zboží jen po individuální dohodě. Poštovné a balné v rámci ČR činí paušálně 100 Kč,do ciziny je účtujeme podle platných tarifů.

Doba dodání je podle typu zboží a náročnosti výroby 3 až 8 týdnů od doručení Vámi odsouhlasené FINÁLNÍ OBJEDNÁVKY. Zakázka jde do výroby a dodací lhůta běží s datem připsání zálohy na náš účet.

Po převzetí zboží zásilku neprodleně zkontrolujte zásilku a případná poškození či nefunkčnosti co nejdříve reklamujte. V případě zjevného poškození obalu či zásilky (např. proražená či deformovaná krabice) reklamujte zásilku ihned u dopravce. V takovém případě nejste povinni zásilku převzít.

Svou objednávku můžete dodatečně a bezplatně zrušit ještě do 7 dnů od potvrzení FINÁLNÍ OBJEDNÁVKY, a to buď písemně na adresu ZLAKOR, s.r.o., 382 02 Zlatá Koruna 49 nebo emailem na adresu mojelampa@post.cz. Pozdější zrušení objednávky je možné s poplatkem ve výši 50 % ceny objednávky.