Web E-shop
   > GLASS
 
     
 

TORCH Basic/Citrus

 
 

Interiérová svítidla TORCH BASIC a CITRUS řady CAPS mají týž základní tvar, ale liší se povrchem (hladký či vroubkovaný). Typ BULB je určen jen pro použití se žárovkou (optimálně Globe nebo Drop). Typ GLASS má navíc skleněné kryty různých tvarů a barev. Vhodné zejména pro vícežárovkové lustry či závěsy crane, jednotlivě i pro osvícení menších prostor. 
Barvu glazury, skla i kabelu si můžete vybrat, stejně jako délku, počet a uspořádání jednotlivých ramen lustru (viz list víceramenné lustry).
S návrhem i parametry svítidla Vám rádi poradíme, případně i vytvoříme vizualizaci.

Originální ruční práce. Navrženo a vyrobeno v MojeLampa.

 • CENA  variant lamp TORCH BASIC a CITRUS:
  GLASS - tvary KOULE 120 či 140, TUBE a CONUS od 3.500 Kč / 1 závěs
  GLASS - tvar DROP od 4.300 Kč / 1 závěs
  BULB - bez skla jen se žárovkou od 2.900 Kč / 1 závěs
 • Materiál: kamenina, mosaz, textilní kabel, foukané sklo
 • Volitelná skla: čirá, mat a kouř tvaru KOULE 120 či 140, TUBE a CONUS
 • Barva glazury a kabelu / typ žárovky: volitelně dle vzorníku
 • Objímka: E27 max. příkon 60W (ve skle 25W) / 1 závěs
 • Certifikát: EZU pro ČR i EU / ochrana IP 30
 • Dodací lhůta: 6 až 8 týdnů

Všechny používané žárovky, jsou vyměnitelné a běžně dostupné v elektro prodejnách i na internetu.

od 3 500 Kč*
Finální objednávku a přesnou cenovou nabídku pro Vámi vybrané svítidlo Vám zašleme obratem e-mailem po obdržení Vašeho POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE. Toto upřesnění je nutné, protože i lampy stejného modelu se mohou vzájemně lišit barvou, doplňky, délkou atd.
Závaznou se pro obě strany objednávka stává poté, co ji zpětně odsouhlasíte mailem a uhradíte zálohu ve výši 50 %.

Před výběrem svítidla je dobré si přečíst informace o správné volbě typu osvětlení zde - JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT SVÍTIDLO

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ:

(jak vyplnit správně poptávkový formulář zde)
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
DORUČOVACÍ ADRESA
FIREMNÍ ÚDAJE
 
 
 1. Název poptávaného svítidla
 2. Vybraný typ svítidla - vzorník VARIANTY
  Uveďte vybranou barvu. Pokud chcete jednotlivé závěsy v různé barvě (přirážka k ceně +10 %), popište každý závěs zvlášť (např. závěs a = red; závěs b = blue atd.)
 3. Zvolená barva svítidla (tj. barva keramických roset a širmů) - vzorník VARIANTY
  Uveďte vybranou barvu. Pokud chcete jednotlivé závěsy v různé barvě (přirážka k ceně +10 %), popište každý závěs zvlášť (např. závěs a = red; závěs b = blue atd.)
 4. Požadovaná délka svítidla
  Uveďte zaokrouhleně po 10 cm (počítáno od stropu po nejspodnější část, tj. vč. žárovky či skla). Pokud chcete jednotlivé závěsy o různé délce (přirážka k ceně +5 %), popište každý závěs zvlášť (např. závěs a = 60 cm; závěs b = 90 cm; závěs c = 60 cm).
 5. Zvolená barva kabelu závěsu - vzorník KABELY
  Uveďte vybranou barvu. Chcete-li jednotlivé kabely různé barvy (přirážka k ceně + 5 %), popište každý závěs zvlášť (např. a = indian summer; b = jute, atd.).
 6. Přídavný zkracovací clips kabelu - vzorník KABELY
  Slouží ke zkrácení či prodloužení svítidla. Cena + 150 Kč /kus.
 7. Barva pohledových kovových součástek svítidla
  Uveďte bud mosaz (zlatá) nebo nikl (stříbrná).
 8. Zvolený typ žárovky (např. E27, GLOBE, 10W, mat) - vzorník ŽÁROVKY
  Žárovky si můžete i objednat bez naší obchodní přirážky sami (např. na www.kupzarovky.cz či www.sterix.cz)
 9. Počet kusů Vámi výše specifikovaného svítidla.
 10. Další informace a požadavky.
  Zde uveďte ostatní individuální požadavky či dotazy ke svítidlu a také stručné údaje o tom, k jakému účelu jej budete používat (např. hlavní světlo, světlo nad stůl, dekorační, odpočinek, pracovní, ke čtení apod.) a místo jeho umístění (např. obývák 5x4 m / výška 2,8 m). Tyto údaje nám společně pomohou určit jaké světlo a jak silné pro daný prostor potřebujete, a zda Vámi vybrané svítidlo je pro požadovaný účel odpovídající.
 

INFORMACE O OBJEDNÁVCE

 

Tento elektronický POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ slouží jako podklad pro individuální výrobu zboží přímo pro Vás. Vzhledem k individuálnímu typu výrobku a možným potřebným upřesněním, Vám zašleme zpět na jeho základě FINÁLNÍ OBJEDNÁVKU s technickými a časovými upřesněními a konečnou kalkulací.

Objednávka je platná a závazná teprve po Vašem odsouhlasení FINÁLNÍ OBJEDNÁVKY a souběžném UHRAZENÍ ZÁLOHY ve výši 50 % z ceny zakázky. Zálohu lze uhradit v naší prodejně hotově i kartou či převodem na náš účet. Doplatek se pak hradí proti převzatému zboží hotově, kartou, převodem na účet nebo dobírkou.

Objednávky do ciziny jsou standardně možné v rámci EU. Mimo země EU zasíláme zboží jen po individuální dohodě. Poštovné a balné v rámci ČR činí paušálně 100 Kč,do ciziny je účtujeme podle platných tarifů.

Doba dodání je podle typu zboží a náročnosti výroby 3 až 8 týdnů od doručení Vámi odsouhlasené FINÁLNÍ OBJEDNÁVKY. Zakázka jde do výroby a dodací lhůta běží s datem připsání zálohy na náš účet.

Po převzetí zboží zásilku neprodleně zkontrolujte zásilku a případná poškození či nefunkčnosti co nejdříve reklamujte. V případě zjevného poškození obalu či zásilky (např. proražená či deformovaná krabice) reklamujte zásilku ihned u dopravce. V takovém případě nejste povinni zásilku převzít.

Svou objednávku můžete dodatečně a bezplatně zrušit ještě do 7 dnů od potvrzení FINÁLNÍ OBJEDNÁVKY, a to buď písemně na adresu ZLAKOR, s.r.o., 382 02 Zlatá Koruna 49 nebo emailem na adresu mojelampa@post.cz. Pozdější zrušení objednávky je možné s poplatkem ve výši 50 % ceny objednávky.